САОБРАЋАЈНА СЕКЦИЈА*

Здраво другари! Добродошли у Саобраћајну секцију!

У Саобраћајној секцији се на забаван начин упознајемо са саобраћајем и правилима безбедног понашања у саобраћају.

Секција је настала  као одговор на растућу потребу за упознавањем деце школског узраста са основама безбедности у саобраћају и саобраћајне културе, а све у циљу смањења броја и последица саобраћајних незгода у којима деца учествују као пешаци и  бициклисти.

Од почетка школске године у нашој школи организује се САОБРАЋАЈНА СЕКЦИЈА за све ученике који желе да унапреде своју саобраћајну културу и да се такмиче у познавању саобраћаја. Саобраћајна секција организује се за ученике од 5. до 8. разреда, а заинтересовани ученици се јављају наставници Технике и технологије Биљани Љубичић.

Видимо се!

Биљана Љубичић, проф. ТИТ