СЕКЦИЈЕ

Једна од вредности наше школе јесу секције. Током септембра 2022. године чланови Вршњачког тима и Ученичког парламента су интервјуисали наставнике који воде ваннаставне активности и своје утиске преточили на паное. Ученици имају могућност да изаберу једну од понуђених секција, да обогате своја знања и вештине из одређених области уз подршку наставника. У нашој школи успешно функционишу: Драмска секција, Литерарно - новинарска секција, Музичка секција, Информатичка секција, Саобраћајна секција, Одбојкашка секција и Еколошка секција. Презентацију секција можете погледати у великом холу школе као и на званичним страницама.
Педагог
Ана Милановић