Конкурс за упис ученика у први разред средње школе у Републици Србији за школску 2021/2022. годину, за школе чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе

Министарство просвете, науке и технолошког развоја расписало је Конкурс за упис ученика у први разред средње школе у Републици Србији за школску 2021/2022. годину, за школе чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе.

Конкурс за упис ученика у први разред средње школе у Републици Србији за школску 2021/2022. годину, за школе чији је оснивач Република Србија, аутономна покрајина или јединица локалне самоуправе можете да преузмете са следећег линка.