ЗДРАВО РАСТИМО

У ОШ "Чибуковачки партизани" ове школске године започета је реализација пројекта "Здраво Растимо". Наставници физичког васпитања Ивана Делевић и Александар Миловановић присуствовали су прес конференцији и обуци за наставнике одржаној у Палати Србије 25. 10. 2018. године. Овај пројекат је још један покушај да се едукују млади у области здраве исхране.

Једна од првих активности коју је наставница Ивана Делевић у сарадњи са Андријаном Чурлић, Душицом Вукомановић и Александром Славковић реализовала, јесте предавање о здравој исхрани за ученике седмог разреда.  Ово је тек почетак пројекта, чекају нас још многе активности које ће обухватити и ученике млађих разреда.

Правилна исхрана и важност физичке активности