Дан Светог Саве 2018.

Дан Светог Саве 2016.

Дан Светог Саве 2015.

Дан Светог Саве 2014.

Поводом Светог Саве, Школске славе у просторијама наше школе одржана је приредба са пригодним програмом. Програм су реализовали вероучитељи Предраг Цветковић и Владимир Грујић са ученицима нижих и виших разреда и хор под диригентском палицом Марка Илића. Приредба је завршена фолклором, сплетом народних игара, којом руководи Бранислав Спајић.

Истог  дана, у 1730 реализована је Светосавска академија у Краљевачком позорушту. У програму су учествовали црквени хор „Свети  Архиђакон Стефан“ и ученици Основних школа  „Чибуковачки партизани“  Краљево  и  „Олга Милутиновић“ из Годачице.

Домаћини су били директори поменутих школа Мирослав Марковић и Снежана Јовановић.